O FH

FH Corporation LTD má 11-ročné know how v oblasti sociálnych sietí FB, Instagram, LinkedIn, ruská VK.com, Odnoklassniki, čínská QQ, Weechat, Viber a vietnamská Zalo.
Vytvárame brand a webové stránky.

Zabezpečujeme blockchainovou technológiu vytvorením digital assets (tokenizácia) pre získanie firemného rozvojového kapitálu.

Táto vzácna skúsenosť vznikala taktiež postupnými akvizíciami a zlučovaním dcérskych spoločností pod materskú společnost FH Corporation LTD.

Predstavenie sociálnych sietí pre Vaše podnikanie

Viac než 1.80 mld uživateľov
Viac než 600
mil. uživateľov
Viac než 105
mil. uživateľov
Viac než 410
mil. uživateľov
Viac než 800
mil. uživateľov
Viac než 700
mil. uživateľov
Viac než 50
mil. uživateľov
Viac než 889
mil. uživateľov
Viac než 30
mil. uživateľov
Facebook
Instagram
LinkedIn
VK.com
Viber
Qzone
Zalo
WeChat
Odnoklassniki
Víac než 250
mil. uživateľov
Telegram
Facebook
Facebook je sociálna sieť, ktorú spustili dňa 4. februára 2004 Mark Zuckerberg, Eduardo Saverin, Dustin Moskovitz a Chris Hughes počas štúdia na Harvardskej univerzite. Facebook slúži najmä na komunikáciu, nadväzovanie priateľstiev a zdieľanie fotografií a videí. V dnešnej dobe má Facebook cez dve miliardy užívateľov.
Instagram
Instagram je voľne dostupná aplikácia pre platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone, ktorá svojim používateľom umožňuje zdieľanie fotografií, pre Windows Phone je zatiaľ iba Beta verzia. Na to je určený rad filtrov, ktorý možno na vybranú fotografiu aplikovať. Takisto formát fotografie je odlišný a ako odkaz na fotoaparáty značky Kodak a Polaroid sú výsledné obrázky v štvorcovom formáte, kým kamery vybavené systémom iOS používajú pomer strán 3:2. Aplikácia sa nesnaží konkurovať iným sociálnym službám, ale naopak umožňuje jednoduchšie zdieľanie fotografií na ďalších sociálnych sieťach ako je Facebook, Twitter, Flickr, prípadne na publikačných službách Posterous a Tumblr.
LinkedIn
LinkedIn je obchodne-orientovaná internetová sociálna sieť založená v decembri 2002 a spustená v máji 2003. Využíva sa hlavne pre vytváranie profesionálnych sietí. Od decembra 2007 bola návštevnosť približne 3,2 miliónov návštevníkov za mesiac. V auguste 2008 mala približne 25 miliónov členov, z toho viac ako 20-tisíc zo Slovenska. V marci 2011 sieť prekonala métu 100 miliónov registrovaných užívateľov, čím ďalej viac získava popularitu v Česku a na Slovensku. Medzi užívateľov patria manažéri, konzultanti a odborníci z najrôznejších odborov. Taktiež niektoré firmy majú svoje účty na LinkedIn.
Vk.com
VKontakte (rus. ВКонтакте, skrátene VK) je sociálna sieť dostupná vo viacerých jazykoch, ale obzvlášť populárna medzi ruskojazyčnými používateľmi po celom svete, predovšetkým v Rusku, Ukrajine, Kazachstane, Moldavsku, Bielorusku a Izraeli. Podobne ako ostatné sociálne siete, umožňuje VK používateľom kontaktovať priateľov, vytvárať skupiny, verejné stránky a podujatia, zdieľať obrázky, zvuk, video a hrať browserové hry.

V marci 2013 bolo na VK vyše 206 miliónov účtov. VK je na 25. mieste podľa zoznamu top 500 najnavštevovanejších stránok, ktorý uverejňuje Alexa a zároveň druhá najnavštevovanejšia stránka v Rusku. V decembri 2012 službu VKontakte použilo priemerne 43 miliónov ľudí denne.
Viber
Viber je aplikácia pre chytré mobilné telefóny a desktopy, ktorá umožňuje používateľovi volanie, posielanie obrázkov, videí a odosielanie textových správ každému, kto má nainštalovanú rovnakú aplikáciu, ktorá vznikla v roku 2010. Viber pracuje na mobilných sieťach a WiFi.
Qzone
Tencent QQ (často zkracovaná iba na QQ) je program pre instant messaging, najpoužívanejší v Ázii. Celosvetovo sa jedná o najobľúbenejšiu službu instant messaging s viac ako 856,2 miliónmi užívateľov. Program je vyvíjany firmou Tencent Holdings Limited, ktorá je čiastočne vlastnená spoločnosťou Naspers.
Zalo
Zalo je vietnamská messaging aplikácia a je určená pre bezplatné telefonické hovory na mobilných platformách.
WeChat
WeChat je sociálne médium - aplikácia vyvinutá spoločnosťou Tencent. Po prvýkrát bola uvedená na trh v roku 2011 a do roku 2016 bola jednou z najväčších aplikácií v rámci samostatného messagingu podľa mesačných aktívnych užívateľov s viac ako 889 miliónmi. Snaha Wechat preniknúť v roku 2017 na medizinárodný trh nebola úspešná.
Odnoklassniki
Odnoklassniki.com (Одноклассники) je internetový komunitný server združujúci súčasných a bývalých spolužiakov zo škôl v rámci štátov bývalého Sovietskeho zväzu, počnúc od základných až po vysokoškolskych. Služba je členená podľa jednotlivých tried jednotlivých škôl a užívateľom umožňuje nepretržitý kontakt a výmenu informácií medzi svojimi spolužiakmi.
Faceholiday
FACEHOLIDAY je sociálna sieť primárne zameraná na cestovanie, často označováná ako "Kompas sveta".
Spája ľudí, ktorí sa chystajú odcestovať a dopredu sa chcú od miestnych inšpirovať, alebo zistiť, na čo sa majú pripraviť. Umožňuje komunikáciu a zoznámenie za účelom cestovania. Sdieľa obsah cestovných zážitkov a skúseností.
Prečo práve my?
Individualita
Pristupujeme k zákazníkom individuálne na základe zistení potrieb. Sme otvorení ku kreatívnym nápadom a komunikácii.
Podpora
Každý klient dostáva podporu vysokej kvality.
Skúsenosť
Prepájame skúsenosti našich zákazníkov spolu s našou ideou.
Partneri
Za celú dobu pôsobenia máme kľúčových zákazníkov a ďalších 3000+ spokojných.
Partneri - Blockchain
Učíme spoločnosti Blockchainovou technológiu
Kontakt
Veľmi radi komunikujeme s našimi zákazníkmi
FH Corporation LTD
CO ID: 10562781
NWMS Center, 31 Southampton Row
Office 3.11, 3rd Floor
London, England
WC1B 5H

assist@infofh.com
© 2019 FH Corporation LTD